مجله آموزشی و وبلاگ خودرو بیوتی

چرا شورای رقابت به دنبال بررسی قیمت‌های خودروهای جدید سایپا است؟
mahdy_yasaghy

قیمت نهایی خودروهای سایپا هنوز مشخص نشده: چرا؟

امروز، سامانه یکپارچه فروش خودرو در ایران فعال شد و برای برخی از خودروهای سایپا، اعلام قیمت نهایی و تاریخ تحویل هنوز مشخص نشده است. این موضوع باعث شده است که شورای رقابت به دنبال بررسی وضعیت قیمت‌گذاری این خودروها باشد.

خواندن ادامه مقاله
اخرین مهلت برای وکالتی کردن حساب
mahdy_yasaghy

آغاز فرایند پایش اطلاعات متقاضیان خرید خودرو

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو: با توجه به زمانبندی اعلام شده، با اتمام مهلت افتتاح حساب وکالتی (۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت)، کار پایش اطلاعات افراد متقاضی به منظور واریز ١٠٠ میلیون تومان و مسدود کردن آن و سپس ارسال اطلاعات متقاضیان از بانک‌ها به سامانه آغاز شد.

خواندن ادامه مقاله
mahdy_yasaghy

اعلام جزییات استقرار ثبت سامانه‌ای معاملات خودرو

سامانه‌ی ثبت معاملات خودرو با هدف شفافیت و جلوگیری از فساد در بازار خودرو راه‌اندازی شده است. طبق این سامانه، تمام نقل و انتقال خودروها باید از طریق این سامانه ثبت شود و به این ترتیب، فرایند خرید و فروش خودرو شفاف شده و از فعالیت دلال‌گونه جلوگیری می‌شود. همچنین با قراردادهایی که در این سامانه ثبت می‌شوند، نقل و انتقال خودروها یکسان می‌شود و دیگر افراد نمی‌توانند به صورت دلخواه و روی یک کاغذ قولنامه خرید و فروش خودرو را بنویسند.

خواندن ادامه مقاله
mahdy_yasaghy

7 روز مهلت به متقاضیان محصولات ایران خودرو برای پرداخت

فرصت برای متقاضیانی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها، بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲ (تحویل در مهر ماه) را کسب کرده‌اند، آغاز شده است. طبق اعلام، این متقاضیان تا ۸ روز آینده مهلت دارند تا مبلغ پیش‌پرداخت را واریز کنند. به این ترتیب، اگر شما در این دسته از متقاضیان هستید، بهتر است به سرعت اقدام کنید تا فرصت خود را از دست ندهید.

خواندن ادامه مقاله
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
خانه
حساب کاربری من