7 روز مهلت به متقاضیان محصولات ایران خودرو برای پرداخت
فرصت برای متقاضیانی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها، بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲ (تحویل در مهر ماه) را کسب کرده‌اند، آغاز شده است. طبق اعلام، این متقاضیان تا ۸ روز آینده مهلت دارند تا مبلغ پیش‌پرداخت را واریز کنند. به این ترتیب، اگر شما در این دسته از متقاضیان هستید، بهتر است به سرعت اقدام کنید تا فرصت خود را از دست ندهید.

به گزارش خودرو بیوتی، متقاضیانی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها از طریق سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و اسامی آن‌ها به عنوان بخش اول اولویت پاییز 1402 به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این شرکت، پیامک ارسال شده است، می‌توانند از امروز (چهارشنبه 10 اردیبهشت ماه) تا چهارشنبه هفته آینده (سوم خرداد ماه) برای واریز وجه پیش‌پرداخت خودروی خود، مطابق بخشنامه اقدام کنند.

فقط افرادی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها، اولویت‌های اعلامی را کسب کرده‌اند، مجاز به ثبت‌نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه در این دوره هستند و تغییر خودرو امکان‌پذیر نیست.

همچنین، به منظور خرید محصولات ایران‌خودرو، متقاضیان باید صرفاً از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیر معتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز کنند.

برای خودروهای این طرح، سند خودرو یکسال در رهن شرکت قرار خواهد گرفت و انتقال امتیاز به شخص ثالث و فروش حواله خودرو بصورت وکالتی ممنوع است. همچنین، در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

در صورت عدم واریز کامل پیش‌پرداخت علی‌الحساب خودرو در موعد تعیین شده، ثبت‌نام کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود. همچنین، در صورت انصراف مشتری یا مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی، در هر مرحله پیش از تحویل خودرو، ثبت‌نام لغو و وجه مشتری ظرف مدت 20 روز مسترد می‌شود.

جدول پیش فروش محصولات ایران خودرو

جدول پیش فروش محصولات ایران خودرو

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
خانه
حساب کاربری من