شرکت خودرو بیوتی با نام تجاری سیپلین فعالیت خود را از اواسط سال 1399 و با بهره گیری تکنولوژی نانو در تولید مواد نظافت خودرو آغاز کرد. با توجه به نیاز رو به افزایش مواد نظافت خودرو، شرکت تنها بر روی تولید چند قلم محصول بسیار خاص مانند پودر و شامپو نانو تاچلس به صورت دوفازی تمرکز کرد.

محصول تولید شده توسط خودرو بیوتی با برند های قدرتمند جهانی در حوزه کارواش تاکنون توانسته رقابت کند و سهم بازار بیشتری را به خود اختصاص دهد.

خرید بدون واسطه مواد کارواش همیشه یکی از دغدغه های کارواشی هایی است که همیشه در پی کاهش هزینه های اضافی و جانبی، افزایش سود و همچنین افزایش سرعت عمل در انجام خدمات در صنف کارواش خود هستند.

 

فروش محصولات تولیدی خودرو بیوتی

تمامی موادی که شما در وب سایت و اپلیکیشن خودرو بیوتی مشاهده میکنید تولید شده توسط تیم قدرتمند خودرو بیوتی است. در میان انبوهی از فروشندگان مواد کارواش، ما تنها فروشگاهی هستیم که مواد تولید خود را مستقیم و بدون واسطه به صورت اینترنتی به فروش میرسانیم.

روش های خرید از خودرو بیوتی

خرید مواد کارواش به 4 روش ممکن است.

  1. خرید از وبسایت
  2. خرید واتساپی
  3. خرید تلفنی
  4. خرید حضوری از درب کارخانه و یا دفتر شرکت
  5. خرید از دفاتر نمایندگی مراکز استان

خرید عمده مواد کارواش

اگر شما می‌خواهید خرید عمده داشته باشید میتوانید با استفاده از کد تخفیف omdeA، در صورتیکه مبلغ خریدتان بیشتر از 2 میلیون تومان بیشتر باشد استفاده کنید. همچنین شما میتوانید با تماس با پشتیبانی نسبت به دریافت کد تخفیف مخصوص خرید خودتان اقدام کنید . (تماس با پشتیبانی کلیک کنید) یا 09900869529 

نانو (8)

واکس لاستیک (4)

واکس داشبورد (4)

واکس بدنه خودرو (3)

نظافت بدنه خودرو (2)

نانوسان (1)

مواد موتور شویی (4)

مواد دیتیلینگ حرفه‌ای (5)

مایع لباسشویی

مایع دستشویی (3)

ضد یخ (1)

صفر شویی(دوراکلین) (4)

شامپو کارواش (9)

دستمال نظافت (8)

خوشبو کننده (1)

خدمات

پولیش

پاورواش

پاک کننده ها (1)

اسپری (8)

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
خانه
حساب کاربری من